About Us
Slider

Why Gemz Beauty?

WaxGemz ofron produkte te depilimit dhe aksesore te prodhuar ne Mbreterine e Bashkuar, te cilat garantojnë cilësi dhe performancë të shkëlqyer duke synuar të sjellë në treg ndryshim rrënjësor tek produktet e depilimit dhe gjithë linjës së aksesorëve të nevojshëm.

Per nje lekure te ndjeshme, me shkelqim perdorni produktet natyrale WaxGemz te cilat nuk shkaktojne dhimbje dhe irritim duke mbajtur lekuren tuaj te bute pa patur nevojen e perdorimit te kremrave depilues jo te shendetshem apo lazerave te kushtueshem.

WaxGemz eshte kompozicion i shkelqimit, bukurise, sofistikimit dhe ngjyrave lozonjare, duke i transmetuar keto ndjesi tek produktet per depilim, trajtimet para/pas depilimit, aksesoret e depilimit dhe ngrohesit per dyllin.

Reflekto ate qe admiron. “Emerald” reflekton guret e cmuar te smeraldit dhe hijeshine dhe shkelqimin e tyre. Me përbërje tepër të butë, me përmbajtje të lartë te ngjyrës dhe aromës se Aloe Vera, vjen me përbërje kokërrizash dhe paketim 800gr. Dyll i fortë, ideal për të gjitha llojet e lëkurës dhe qimeve, aplikohet kryesisht për depilimin e zonave intime, por jo vetëm.

Shkelqe me pink. “BabyGirl vjen me ngjyrën e ëmbël fëminore rozë dhe aromën e mrekullueshme të “bubble gum”, në paketim 400gr. Ideal për depilimet për herë të parë dhe lëkura tepër të ndjeshme.

E sofistikuar dhe moderne si ari. “ORO” është një produkt tjetër i linjës së dyllit të butë, me ngjyrën, përbërjen bazë dhe aromën e ptjetërsueshme të mjaltit, në paketim 400gr.

Depilimi nje proces i veshtire? WaxGemz do ndryshoje perceptimin tuaj per depilimin, duke transmetuar ndjesi butesie dhe arome qe do donit ti provinit serish.